FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ZOOLOJİ BÖLÜMÜ GEZİSİ... (YENİ)

6. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN KATILDIĞI DİCLE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BÖLÜMÜNDE BULUNAN ZOOLOJİ MÜZESİ VE ZİRAAT FAKÜLTESİ BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜNDE “BÖCEK FOBİSİNİ YENME VE YAŞAM ORTAKLARIMIZI TANIMA” ETKİNLİĞİNDE ÖĞRENCİLER DEĞİŞİK BÖCEK TÜRLERİNİ TANIMA İMKANI BULDU. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ZOOLOJİ BÖLÜM BAŞKANI PROF. DR. ALİ SATAR VE ZİRAAT FAKÜLTESİ BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DR. ÖĞR.ÜYESİ HALİL BOLU ÖĞRENCİLERİMİZİ BİLGİLENDİRDİKTEN SONRA ÖĞRENCİLERİN MERAKLI SORULARINI YANITLAYARAK ETKİNLİĞİ BİTİRDİ.

BİLGİLERİNDEN DOLAYI FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ZOOLOJİ BÖLÜM BAŞKANI PROF. DR. ALİ SATAR’A VE ZİRAAT FAKÜLTESİ BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DR. ÖĞR.ÜYESİ HALİL BOLU’YA TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

NOT: GEZİ FOTOĞRAFLARINA ORTAOKUL/FOTO GALERİ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 8. SINIFLARIMIZI MEZUN ETTİK... (YENİ)

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 8. SINIFLARIMIZI MEZUN ETTİK. ÇOCUKLARIMIZA BUNDAN SONRAKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM HAYATLARINDA SAĞLIK, MUTLULUK VE BOL BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

 

NOT: MEZUNİYET FOTOĞRAFLARINA ORTAOKUL/FOTO GALERİ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

"BOĞULAN ADAM" ADLI TİYATRO OYUNUMUZ... (YENİ)

DRAMA ÖĞRETMENİMİZ GÜLŞAH ERDUR'UN YÖNETTİĞİ "BOĞULAN ADAM" ADLI TİYATRO GÖSTERİMİZ DEĞERLİ İZLEYİCİLERİ TARAFINDAN BEĞENİYLE İZLENDİ.

ÖĞRETMENİMİZE VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

NOT: TİYATRO GÖSTERİMİZLE İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLARA ORTAOKUL/FOTO GALERİ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

BİLİM SANAT VE KÜLTÜR FESTİVALİMİZ... (YENİ)

OKULUMUZ BAHÇESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BİLİM, SANAT VE KÜLTÜR FESTİVALİ VELİLERİMİZ VE TÜM HALKIMIZ TARAFINDAN BÜYÜK BİR BEĞENİ TOPLADI.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

NOT: BİLİM, SANAT VE KÜLTÜR FESTİVALİ İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLARA ORTAOKUL/FOTO GALERİ BÖLÜMÜDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. 

"OKUL DIŞARIDA" PROJESİ... (YENİ)

OKUL DIŞARIDA PROJESİ KAPSAMINDA ÇOCUKLARIMIZ DERSLERİNİ DOĞAYLA İÇ İÇE İŞLEDİLER KEYİFLİ BİR ÖĞRENME ZAMANI GEÇİREN ÇOCUKLARIMIZ HEM EĞLENDİ HEM ÖĞRENDİ.

 

NOT: ETKİNLİK FOTOĞRAFLARINA ORTAOKUL/FOTOGALERİ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 

"DOĞAL AFET VE YANGIN TATBİKATI"... (YENİ)

AFAD EKİPLERİNİN KATKILARIYLA OKULUMUZDA YANGIN TATBİKATI YAPILDI. ÖĞRENCİLERİMİZE DOĞAL AFET VE YANGIN KONUSUNDA AFAD EKİPLERİ TARAFINDAN SEMİNER VERİLDİ.

 

 

NOT: SEMİNER FOTOĞRAFLARINA ORTAOKUL/FOTO GALERİ BÖLÜMÜNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 

ULUSLARARASI ROBOT YARIŞMASI... (YENİ)

1. ULUSLARARASI İ.E.E.E ROBOT YARIŞMASINDA İNOVASYON KATEGORİSİNDE İLKOKUL DALINDA BİRİNCİLİK ORTAOKUL DALINDA İKİNCİLİK KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİ EMEKLERİNDEN VE BAŞARILARINDAN DOLAYI KUTLUYORUZ.

 

NOT: DUYURU İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLARA ORTAOKUL/FOTO GALERİ KISMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.